Profesyonel İlaçlama Hijyen ve Temizlik Hizmetleri

Böcek varsa çare BOCEKVAR!
  • BocekVar Çağrı Merkezi
Antalya geneli 7/24 acil haşere ilaçlama

Antalya İlaçlama

Havaların ısınması veya soğuması ile birlikte Antalya'da sinek, sivrisinek, hamam böcekleri, fareler ve diğer haşereler hayatı olumsuz etkilemeye başlar.Milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan bu güzel şehirde hijyen ve temizlik ortamı en üst seviyede olmalıdır.Haşerelerin yaşam alanlarına ve insanlara zarar vermeye başlamasıyla birlikte, bu zararlılara insan ve çevre sağlığı için hemen müdahale edilmesi gerekir.BOCEKVAR bu noktada devreye girer ve gereken müdahale gecikmeden tam zamanında yapılır.

Antalya genelinde böcek ve haşere ilaçlama hizmeti veren BOCEKVAR günün her saati (7/24) müşterilerinden gelen şikayet ve talepler doğrultusunda zaman kaybetmeden harekete geçmektedir.Uzman ekibi ve çevreye zarar vermeyen, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı halk sağlığı alanında haşerelere karşı ilaçlama usul ve esasları hakkında yönetmelik ve ilgili belediyenin vermiş olduğu ruhsatlara uygun bir şekilde biyosidal ürünleri kullanır.Her türlü haşere sorununuz ve yardım almak için günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

Haşere İle Mücadele De Erken Müdahalenin Önemi

Haşereler zamanında müdahale edilmediği takdirde hızla üreyerek sayılarını artırmalarıyla bilinirler.Doğal olarak her canlının yaşama hakkı olduğunun farkındayız.Fakat yaşam alanlarımıza ortak olduklarında çeşitli tehditleri ve hastalıkları da beraberinde getirdiklerini biliyoruz.Hatta bazı zararlıların ölüme yol açan davranışlarda bulunduklarıda bilinmektedir.Bunun dışında yaşam alanlarımızda var olduklarını bilmemiz bile çeşitli psikolojik rahatsızlıklara ve halüsinasyonlara da sebebiyet verebiliyor.Bu durumda ilk yapılması gereken onlara zarar vermeden yaşam alanlarımızın dışına çıkarmak olmalıdır.Eğer bunu başarabiliyorsak gerçekten takdire şayan büyük bir iş yapmışız demektir.Fakat erken müdahale edemediğimiz ve önüne geçemediğimiz istilalar söz konusu ise bu durumda ciddi ve profesyonel yöntemler kullanılmalıdır.

Erken müdahale yöntemleri haşerelerin türüne ve yapısına göre değişmektedir.Bazı haşereler döllemli, bazıları ise döllemsiz çogalma sekilleri ile hızlıca çoğalabilirler.Bazı haşere türleri ile mücadele de kendilerini hedef alarak yapılan ilaçlamalarda malesef yumurtaları hedef dışında kalabilmektedir.Bu durum tekrar eden bir süreç içerisinde aynı işlemlerin defalarca yapılmasına, fakat yinede başarı sağlanamamasına neden olmaktadır.Eğer evinizde veya yaşam alanlarınızda bilgi sahibi olmadığınız bir haşere ile karşılaşırsanız, önce haşerenin üreme ve çoğalma yapısını incelemenizi şiddetle tavsiye etmekteyiz.BOCEKVAR olarak biz Antalya genelinde haşere ile mücadelede vakit kaybetmeden gerekli önlemlerin ve tedbirlerin alınması yönünde çalışmalarda bulunmaktayız.

bocekvar nerelerde acil ilaçlama hizmeti veriyor?

Hayati önem taşıyan durumlarda Antalya dışındaki illerimizde faaliyet alanlarımıza yakın olan Mersin,Karaman,Muğla,Burdur,Isparta,Konya,Aydın ve Denizli illerinde de özel olarak hizmet vermekteyiz.

Her Türlü Haşere Sorunu İçin BOCEKVAR!

Günün her saati (7/24) çağrı merkezimiz, canlı destek hattımız, iletişim sayfamızdaki adreslerimiz ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, acil yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz keşif sistemimiz sayesinde yaşam alanlarınızda olası tehdit unsurları hakkında uzman ekibimiz tarafından bilgi ve destek verilmektedir.

Canlı destek operatörlerimiz aracılığıyla haşelerle ilgili yaşadığınız sorun yada problemler hakkında yardım ve destek verilmektedir.

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşarak her türlü haşere sorunlarınız için yardım ve destek verilmektedir.

Çağrı merkezimizdeki operatörlerimiz her türlü haşere sorununuz, şikayet ve önerileriniz için sizin görüşlerinizi değerlendirmektedir.

Web sitemizdeki talep formlarını kullanarak, her türlü her türlü haşere sorununuz, bireysel ve kurumsal yardım için destek alabilirsiniz.