Profesyonel İlaçlama Hijyen ve Temizlik Hizmetleri

Böcek varsa çare BOCEKVAR!
 • BocekVar Çağrı Merkezi
Alanya Haşere İlaçlama

Alanya İlaçlama

Akdeniz Bölgesi'ndeki sahil kenti Antalya'nın turizm damarlarından biri olan ilçesi Alanya; şehir merkezine 154 km. uzaklıkta bulunmaktadır.1.598,51 km²'lik bir alana ve güney sahillerine sahip olan bu şirin ilçe yaklaşık 310.000 nufusa sahiptir.İklimi ve coğrafi özellikleri bakımından bu bölgelerde tarım,turizm oldukça geliştiğinden dolayı bir çok canlıyıda içinde barındırmaktadır.Oldukça nemli bir havaya sahip Alanya'da özellikle yaz aylarında hava sıcaklığı ve nemin aşırı derecede yükselmesiyle bazı bölgelerde görülen ve Ege kıyılarından göç eden farklı sinek ve yarım kanatlı türüyle mücadele kaçınılmaz bir hal almaktadır.

Özellikle yaz aylarında havaların iyice ısınması,turizm bölgelerinin aktif olarak kullanılması,nem oranlarının artmasıyla bazı zararlı haşere türleride görülmeye başlanıyor.BOCEKVAR olarak biz; bu bölgede sinek,sivrisinek,haşere ile mücadele kapsamında bir çok işletme ve kuruma profesyonel olarak ilaçlama, temizlik ve hijyen sağlamak amacı ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Görüntülenme :1788
10.10.2019 09:37:00

Alanya'nın Güzellikleri

Dünyaca ünlü turizm kenti Antalya'nın Alanya ilçesi, Antalya Havalimanına 124 km. uzaklıktadır.Alanya Limanı kruvaziyer turizmine hizmet vermektedir.Tüm Akdenizi kıyı boyunca kateden D400 Karayolu Alanya ilçe merkezinden geçmektedir.Alanya'dan Türkiye'nin dört bir tarafına otobüs seferleri Alanya Otogarı'ndan düzenlenmektedir.Alanya'da rent-a car (Alanya Araç Kiralama) ve havalimanı transfer hizmeti veren çok sayıda şirketde mevcttur.Alanya her gelire göre konaklama imkanı sağlayan turistik tesislere sahiptir.

Alanya Kalesi, Kızılkule, Alanya Müzesi, Sapadere Kanyonu,Alanya Atatürk Evi Müzesi, Damlataş Mağarası, Yalan Dünya Mağarası, Kleopatra Plajı, Dim Çayı ve Dim Mağarası, Sapadere Kanyonu, Fosforlu Mağara, Çimeniçi Mağarası, Syedra Antik Kenti, Alara Kalesi ve Alara Han, Alanya Limanı, Ulaş Plajı, İncekum Plajı, Alanya Seyir Terası ve Tekne Turu gezilip görülmesi gereken en güzel yerler olarak bilinmektedir.

Alanya'da Haşere İle Mücadelenin Önemi

Alanya coğrafi konumu,özellikleri,yeşil alanları ve sahil kıyısına sahip olması bakımından bir çok canlıya da ev sahipliği yapmaktadır.Hava sıcaklığının ve nem oranının üst seviyelere çıkmasıyla haşerelerin üremesi ve çoğalması ilçe sakinlerinde büyük rahatsızlık oluşturmaktadır.Son zamanlarda daha önce türü görülmemiş zararlılarında bu bölgede görülmeye başlaması , zaman zaman yaşayan insanlara sıkıntılar verdiği görülmektedir.Turizm ağırlıklı faaliyetleriyle bilinen Alanya'da doğal olarak tatilcilerin de gelmesiyle temizlik ve hijyen ortamının en iyi kalitede olması gerekmektedir.Bunun dışında bazı haşere türlerinin de ölümcül vakalara neden olduğu bilinmektedir.BOCEKVAR olarak biz; bu ilçedeki hijyen ve ilaçlama ihtiyacının farkındayız.Alanya'da bir çok kurum, işletme ve yapılarda ilaçlama , temizlik , hijyen hizmeti veren firmamız özellikle yaz aylarında neredeyse tüm gün 7/24 sürekli hizmet vermektedir.

Alanya'da Böcek Varsa Çare Bocekvar'da.!

Alanya merkezli çalışma ofisimiz pest kontrol ve tüm haşere türleri ile mücadele etmekte , bunun yanında dezenfeksiyon , fumigasyon temizlik ve hijyen alanındada etkili faaliyet göstermektedir.Gelen talepler ve istekler doğrultusunda Alanya'nın her noktasına eş zamanlı ulaşmakta ve zamanında taahhüt ettiğimiz hizmeti eksiksiz vermekteyiz.Her türlü haşere ve zararlı sorunlarınızda , diğer hizmetlerimizde size bir telefon kadar yakınız.Profesyonel ekibimiz ve Sağlık Bakanlığı onaylı ekipman ve malzemelerimiz ile insan dostu ilaçlama hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

VIDEO

Koronavirüs'ten Korunmak İçin 14 Kural Kamu Spotu
Yüklenme Tarihi : 04 Nisan 2020 Cumartesi
Youtubeden izlemek için tıklayın.

YORUMLAR

 • 05262019-091244.jpg
  09.07.2019
  Deneme Yorum

  Numquam aliquam maiores ratione dolores ducimus, laborum hic similique delectus. Neque saepe nobis omnis laudantium itaque tempore voluptate harum error, illum nemo, reiciendis architecto, quam tenetur amet sit quisquam cum. Pariatur cum tempore eius nulla impedit cumque odit quos porro iste a voluptas, optio alias voluptate minima distinctio facere aliquid quasi, vero illum tenetur sed temporibus eveniet obcaecati.

  Erkan Yolsuz - Kartal / İstanbul (Anadolu)

  Yanıtı Göster

  Teşekkürler..

  Teşekkürler.. Teşekkürler..Teşekkürler..

  09.07.2019 04:55:09 - BOCEKVAR YÖNETİMİ

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için üye girişi yapınız.
 • Derecelendir
 • Çok Kötü
 • Kötü
 • İyi
 • Çok İyi
 • Mükemmel

DÖKÜMAN

  Bu bölgeye ait henüz dosya veya döküman yüklenmedi..

FOTO GALERİ

  Bu bölgeye ait henüz resim yüklenmedi..