Profesyonel İlaçlama Hijyen ve Temizlik Hizmetleri

Böcek varsa çare BOCEKVAR!
 • BocekVar Çağrı Merkezi
Alanya - Mahmutlar İlaçlama

Alanya - Mahmutlar İlaçlama

Turizm cenneti Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı Mahmutlar mahallesi; Antalya'ya 150 km. Alanya'ya ise 8 km. uzaklıkta bulunmaktadır. 32,423 km²'lik bir alana sahip olan bu şirin mahalle yaklaşık 53.034 nufusa sahiptir. İklimi ve coğrafi özellikleri bakımından bu bölgelerde tarım,turizm oldukça geliştiğinden dolayı bir çok canlıyıda içinde barındırmaktadır. Oldukça nemli bir havaya sahip Mahmutlar'da özellikle yaz aylarında hava sıcaklığı ve nemin aşırı derecede yükselmesiyle bazı bölgelerde görülen ve Ege kıyılarından göç eden farklı sinek ve yarım kanatlı türüyle mücadele kaçınılmaz bir hal almaktadır.

Özellikle yaz aylarında havaların iyice ısınması, turizm bölgelerinin aktif olarak kullanılması, nem oranlarının artmasıyla bazı zararlı haşere türleride görülmeye başlanıyor. BOCEKVAR olarak biz; bu bölgede sinek,sivrisinek,haşere ile mücadele kapsamında bir çok işletme ve kuruma profesyonel olarak ilaçlama, temizlik ve hijyen sağlamak amacı ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Görüntülenme :496
20.04.2023 05:45:39

Mahmutlar'da Gezilecek Yerler

Dünyaca ünlü turizm bölgesi Alanya ilçesine bağlı Mahmutlar, Antalya'ya 150 km. uzaklıkta mesafede bulunur ve Alanya'nın ilk belde belediyesidir. Belde sınırları içersinde Leartes Antik Kenti ve Naula Antik Kenti bulunmaktadır.

VIDEO

Bu bölgeye ait henüz video yüklenmedi.!

YORUMLAR

  Bu makaleye henüz yorum ve derecelendirme yapılmadı..

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için üye girişi yapınız.
 • Derecelendir
 • Çok Kötü
 • Kötü
 • İyi
 • Çok İyi
 • Mükemmel

DÖKÜMAN

  Bu bölgeye ait henüz dosya veya döküman yüklenmedi..

FOTO GALERİ

  Bu bölgeye ait henüz resim yüklenmedi..